BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR KAMPANYASI

DÜNDEN BU GÜNE ULUBEY DE HAYAT GRUBU 'nun başlattığı BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR KAMPANYASI ' na destek veriyoruz..

BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR KAMPANYASI

DÜNDEN BU GÜNE ULUBEY DE HAYAT GRUBU 'nun başlattığı BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR KAMPANYASI ' na destek veriyoruz..

BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR KAMPANYASI
22 Ocak 2021 - 23:20

Ulubey de yaşayan Yetim, öksüz, fakir, kimsesiz ve engelli 200 çocuğumuzu giydirmek için DÜNDEN BU GÜNE ULUBEY DE HAYAT GRUBU olarak başlattığımız kampanyamızın bu günkü bölümünde 12 çocuk daha evlerine bizzat gidilerek giydirildi. Yarın devam ediyoruz giydirmeye.
48 saatte elden verilen ve bankaya yatırılan toplam para miktarı 14.400 TL. dir. Giyimi bizzat üyelerimiz tarafından üstlenilen çocuk sayısı 18 dir. ve bu sayı hızla yükselmeye devam etmektedir. şu ana kadar gelen miktarla 75 Çocuğumuzu kesin olarak giydirebiliyoruz.
Resimler de gördüğünüz komple takımın fiyatı 300 TL. dir.
Arkadaşlar yardımlarınızın yerine ulaştığından emin olmanız için her yardımın resmini çekip bana yolluyorlar. Ama kimseyi rencide etmemek için sizlerle orijinallerini paylaşmayacağım. Ben o gülen yüzleri gördüm dostlar ve mutluluktan ağladım. Sizlere çiçeklerle ifade edebilirim ancak o gülüşleri o sevinçleri. Cennet çiçekleri gibiydiler. 
Hadi durmayın bir çocuğun sevincine siz de ortak olun sevgili üyelerimiz. Herkes gücü, imkanları ölçüsünde az çok demeden yardım edebilir. Para göndermek zorunda değilsiniz muhtarla telefon irtibatı kurup ölçü, yaş, bilgi alarak kıyafeti kendiniz de alıp postayla gönderebilir siniz.

 ''BİR ÇOCUKTA SEN GİYDİR..!'' 
IBAN NO: TR79 0001 0006 0126 8606 4550 01 (Serkan Öztürk)
POSTA GÖNDERİ ADRESİ: Serkan Öztürk Ulubey muhtarlar derneği Ulubey - Ordu
İRTİBAT TELEFON NO: 0533 243 79 06 (Serkan Öztürk)
Katkıda bulunan herkese grubumuz ve çocuklarımız adına teşekkür ederim.
Saygılarımla
Levent Aktaş
21.01.2021
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum