Reklam

ORDU BÖYLE MİTİNG GÖRMEDİ GÖLKÖY MEYDANLARA SIĞMADI

Ordu'da ve ilçelerde Enver Yılmaz Rüzgarı şiddetini artırarak devam ediyor

ORDU BÖYLE MİTİNG GÖRMEDİ GÖLKÖY MEYDANLARA SIĞMADI

Ordu'da ve ilçelerde Enver Yılmaz Rüzgarı şiddetini artırarak devam ediyor

ORDU BÖYLE MİTİNG GÖRMEDİ GÖLKÖY MEYDANLARA SIĞMADI
17 Şubat 2024 - 16:21Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Gölköy ilçesinde tarihi bir mitinge imza attı. 
İlçe meydanında toplanan binlerce kişi hep bir ağızdan, "Enver Yılmaz, Ordu Sensiz Olmaz" sloganları attı.

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Gölköy ilçesini ziyaret etti. Yılmaz, ilçe girişinde Gölköylü vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. İlçede ilk olarak sanayi sitesi ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz, daha sonra meydanda toplanan coşkulu kalabalığa hitap etti. 

YAĞMUR VE SOĞUĞA ALDIRIŞ ETMEDİLER

Yağmurlu ve soğuk havaya rağmen, meydana sığmayan vatandaslar, mitingi evlerinin pencerelerinden ve çatılarından  takip etti.

ENVER YILMAZ GÖLKÖY'E TEŞEKKÜR ETTİ

Yılmaz, Gölköy ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, " Gölköy bizi muhteşem karşıladı. Bugün burada gördüğüm tablo beni çok duygulandırdı. Bu güçlü desteğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsem az" dedi. 

HALKIN GERÇEK İHTİYAÇLARI KARŞILANMALI

Gölköy'ün temel sorunlarına da değinen Yılmaz, tarlada izi olmayanların, harmanda hesap kitap yapmalarını eleştirdi ve halkın gerçek ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini vurguladı. 

GÖLKÖY'ÜN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

Yılmaz, Gölköy halkının taleplerine de değinerek, yolların düzeltilmesi, su sorununun çözülmesi ve temel altyapı hizmetlerinin sağlanması gerektiğini belirtti. Ayrıca, Gölköy'e yapılan yatırımlardan örnekler vererek, halkın beklentilerini karşılayacaklarını söyledi.

Bu haber 680 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum