Reklam

İSTANBUL'DA ORDU GÜNLERİ BAŞLIYOR

İSTANBUL’DA ORDU GÜNLERİ BAŞLIYOR

İSTANBUL'DA ORDU GÜNLERİ BAŞLIYOR

İSTANBUL’DA ORDU GÜNLERİ BAŞLIYOR

İSTANBUL'DA ORDU GÜNLERİ BAŞLIYOR
13 Kasım 2023 - 19:52Ali Yazan/Ordu 
Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Ordu Günleri’nde Ünye de yerini aldı. Ünye’nin öne çıkan tarihi ve kültürel değerleri Ordu Günleri’nde tanıtılacak. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı “Sıla hasreti bitiyor, vuslat vakti geliyor. Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Ordu Günleri’nde yerimizi alacağız. Ünye Belediyesi olarak İstanbul’daki hemşehrilerimizle hasret giderecek, hasbihal edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi Ordu Günleri’ne bekliyoruz” dedi.


Ordu Valiliği'nin himayesinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu iş birliğiyle bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilecek olan Ordu Günleri başlıyor. İstanbul Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda 16-19 Kasım 2023 tarihleri arasında Ordulular ve Orduyu merak edenler buluşacak. Ünye Belediyesi de bu büyük buluşma için tüm hazırlıklarını tamamladı.  

4 gün sürecek olan Ordu Günleri’nde Ordu’ya özgü yöresel ürünler tanıtılacak. İlçeler hakkında tanıtımların da yapılacağı buluşmada Ünye’nin tarihi ve kültürel değerleri de tanıtılacak.


“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı organizasyon için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “Dünyanın en önemli metropol şehirlerinden olan İstanbul’da bu kez Ordu konuşulacak. Ordu Günleri için Ünye Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Ünyemizin öne çıkan yöresel ürünleri başta olmak üzere tarihi ve kültürel değerlerimiz Ordu Günleri’nde hemşehrilerimiz ve İstanbullular ile buluşacak. Bu önemli buluşmaya Ünye evimizin yer alacağı Ünyemize özgü bir konsept ile katılıyoruz. Her geçen yıl daha da geniş katılımla gerçekleştirilen Ordu Günleri bu yıl yine fark yaratacak. İstanbul Yenikapı Sahili etkinlik alanında İstanbul’daki hemşehrilerimizle hasret giderecek, hasbihal edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi Ordu Günleri’ne bekliyoruz” dedi.

Bu haber 471 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum