Reklam

Vali Erol, Gürgentepe ve Gölköy İlçelerini Ziyaret Etti

Vali Erol, Gürgentepe ve Gölköy İlçelerini Ziyaret Etti

Vali Erol, Gürgentepe ve Gölköy İlçelerini Ziyaret Etti

Vali Erol, Gürgentepe ve Gölköy İlçelerini Ziyaret Etti

Vali Erol, Gürgentepe ve Gölköy İlçelerini Ziyaret Etti
16 Mart 2024 - 21:05Ali Yazan /Ordu 

Vali Muammer Erol, çeşitli ziyaret, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Gürgentepe ve Gölköy İlçelerine bir ziyaret gerçekleştirdi.


Kaymakamlığı Ziyaret Etti 


Gürgentepe ilçe ziyaret programına, Kaymakamlığı ziyaret ederek başlayan Vali Muammer Erol, Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Buket Yeşilgül, İlçe Emniyet Amiri Ferhat Büyükbayraktar, İlçe Jandarma Komutanı J. Astsb. Kıd. Başçavuş Haydar Karabağ tarafından karşılandı.


Daha sonra Kaymakamlık Makamına geçen Vali Muammer Erol’a, ilçenin genel durumu, ihtiyaçları ve ilçede yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Buket Yeşilgül’den bilgi aldı. 


 Belediyeyi Ziyaret Etti


Vali Erol, Gürgentepe Belediyesini de ziyaret ederek, belediye hizmetleri, yatırımlar, projeler ve ihtiyaçlar hakkında Belediye Başkanı Yaşar Şahin’den bilgi aldı.


Ziyareti dolayısıyla Vali Muammer Erol’a teşekkür eden Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin “Sayın Valim, ilçemizi ziyaretinizden dolayı çok mutlu olduk. Allah razı olsun sizlerden” diye konuştu. 


Adliyeyi Ziyaret Etti


Vali Erol, Adliye teşkilatını da ziyaret ederek, burada görev yapan Savcı ve Hakimlere bir süre sohbette bulundu ve işlerinde kolaylıklar diledi.


Emniyet ve Jandarmayı Ziyaret Etti


Gürgentepe programı kapsamında, İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Muammer Erol, İlçe Emniyet Amiri Ferhat Büyükbayraktar ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsb. Kıd. Başçavuş Haydar Karabağ’dan ilçenin güvenlik ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı. 


Gölköy Kaymakamlığını Ziyaret Etti


Vali Muammer Erol, Gürgentepe İlçe programının ardından Gölköy İlçesine hareket etti.


Buradaki programına da, Kaymakamlığı ziyaret ederek başlayan Vali Muammer Erol, Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Muhammet Sadi Taşyapan, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.


Vali Erol, Kaymakamlık Makamına geçerek, Kaymakam Muhammed Sadi Taşyapan’dan ilçenin genel durumu, sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.


Adliyeyi Ziyaret Etti


Vali Erol, Hükümet Konağı içerisinde yer alan Adliye teşkilatını da ziyaret ederek, burada görev yapan Savcı ve Hakimlere bir süre sohbette bulundu ve işlerinde kolaylıklar diledi.


Gölköy Belediyesini Ziyaret Etti


Daha sonra Gölköy Belediye Başkanlığına geçen Vali Erol, Belediye Başkanı Fikri Uludağ’dan belediye hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.


Ziyareti dolayısıyla Vali Muammer Erol’a teşekkür eden Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, “Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız. Çok mutlu olduk. Hemşehrilerimiz adına sizlere çok teşekkür ediyorum “diye konuştu.  


 İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti


Gölköy programı kapsamında, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Muammer Erol, İlçe Emniyet Amiri Furkan Keleş ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Süleyman Erden’den ilçenin güvenlik ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı.


CLS Tekstili Ziyaret Etti


Vali Muammer Erol, Gölköy’ün Sarıca Mahallesi'nde 2014 yılında faaliyete başlayan CLS Tekstil işletmesini de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında İşletme Sahibi Eyüp Çalış’tan bilgi aldı. 


Altınordu, Gölköy, Gürgentepe olmak üzere 3 noktada tesisleri bulunan ve LC Waikiki, Zara, H&M firmalarına üretim yapılan tesisi gezdi.

Bu haber 196 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum