Reklam
Reklam

'' Kastamonu'nun Küçük Bir Köyünden Dünya Markasına Yolculuk '' | CANOVATE


Köy Enstitüsü mezunu idealist bir öğretmen ve oğlunun takdire şayan öyküsü. Can Gür, aynı zamanda 1970'lerde ambargo nedeniyle çalışmayan 60'dan fazla savaş gemimizi ayağa kaldırmayı başaran gizli kahramanlardan. Bugün alanında dünyanın en büyük 10'uncu teknoloji şirketi olan Canovate'in sahibi.
  izlemeye değer 
Canovate Group
#teknoloji #başarıöyküsü #bigsmall #canovate #girişimcilik

#BigSmall #Canovate #BaşarıHikayesi

Kastamonu'nun Küçük Bir Köyünden Dünya Markasına Yolculuk | CANOVATE Kastamonu'nun küçük bir köyünden çıkan Can Gür, bugün alanında dünyanın en büyük 10'uncu teknoloji şirketi olan Canovate'in sahibi. O aynı zamanda köy enstitülerinde yetişen idealist bir öğretmenin oğlu.

1970'lerde ambargo nedeniyle çalışmayan 60'dan fazla gemimizi ayağa kaldırmayı başaran gizli kahramanlardan. Türkiye’nin en iyi girişim hikayelerini, yeni nesil üretim teknolojilerini artık BigSmall/youtube kanalı üzerinden takip edebilirsiniz. Abone olun iş dünyasındaki yeni nesil fırsatları kaçırmayın!

⬇ BigSmall Kanalına Hoşgeldiniz ⬇

Yaptığımız projeleri kaçırmamak için https://www.youtube.com/channel/UCoy5... tıklayarak abone olabilirsiniz! BigSmall İTÜ Arı Teknokent'te kurulan ve Türkiye'nin ilk Yeni Nesil KOBİ Platformu olan Yerliara.com bünyesinde faaliyet göstermektedir.
 Dijitalde Kaybolmayın Yerliara'ya Üye Olun www.yerliara.com
Yeni Nesil KOBİ Platformu


Bu video 3914 defa izlenmiştir..

YORUMLAR

  • 0 Yorum