OTSO’DAN GÖLKÖY ÇIKARMASI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) 2’nci Yönetim Kurulu toplantısını Gölköy’de yaparak, ilçede bulunan üye firmalarını ziyaret edip sorun ve taleplerini dinledi.

OTSO’DAN GÖLKÖY ÇIKARMASI

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) 2’nci Yönetim Kurulu toplantısını Gölköy’de yaparak, ilçede bulunan üye firmalarını ziyaret edip sorun ve taleplerini dinledi.

OTSO’DAN GÖLKÖY ÇIKARMASI
02 Aralık 2022 - 22:36Üye ziyaretleri kapsamında gerçekleşen programa, Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel, Meclis Başkanı Necat Avcı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necdet Yüce ve Abdullah Titiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Tapanoğlu, Gültekin Kurtcul, Emre Yılmaz, Nevzat Yavuz, Veysel Köybaşı, Adnan Menderes Doğruyol, Meclis Üyeleri Mustafa Şahin ve Selahattin Tokgöz katıldı.
Ordu TSO heyeti önce Gölköy ilçesinde bulunan üye firmalarını ve esnafı ziyaret ederek üye firmaların sorun ve taleplerini dinledi. 

Üye ziyaretlerinin ardından sırasıyla Gölköy İlçe Kaymakamı Muhammed Sadi Taşyapan’ı, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ’ı ve Gölköy Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Belgüzar Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek oda hakkında bilgi verirken, ilçede bulunan üye firmalar için yapacakları çalışmadan bahsettiler.

Daha sonra Gölköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda üye firmalar ile bir araya gelerek sorun ve taleplerin ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi.
“Biz Birlikte Güçlüyüz”
Toplantıda konuşan Ordu TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Levent Karlıbel; “ Biz bu ziyaretlerimizi ve toplantılarımızı geleneksel hale getirmek amacındayız. Bizim Ordu merkezden sonra en fazla üyesi olan ilçemiz Gölköy’dür. Bu toplantılara katılırsanız, sorun ve taleplerinizi bizlere iletirseniz çok seviniriz. Hedefimiz ortak, Ordu’yu büyütürken Gölköy’ü de büyütmek zorundayız, Gülyalı’yı da, Perşembe’yi de, Ulubey ve Gürgentepe’yi de büyütmek zorundayız. Çünkü biz birlikte güçlüyüz. Bu yeni dönemde (Giresun, Samsun ve Sivas) gibi komşu illerimizle ilişkilerimizi de güçlendireceğiz. Kaderimiz, derdimiz ve geleceğimiz bir ve ortak, birlikte büyüyeceğiz inşallah.  Üye sayımızı da artırmak hedefindeyiz, mutlaka Gölköy ilçemizde bulunan yeni ticarethanelerin veya mevcut iş yerlerinin Ticaret ve Sanayi Odamıza kayıt olmalarını istiyoruz. Biz onlara destek olacağız, onlar da bizim büyümemize destek olacaklar.

Ordu Hürses Gazetesi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum